Fix Tahmin: İddaa Analiz & Maç Yayını & Canlı Skor

Spor Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 26.0 MB
  • Sürüm 0.5
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Blackgame
Mobil cihazınız ile spor keyfinizi iki katına çıkartabilirsiniz. Fix Tahmin mobil uygulaması sizlere bu imkanları sağlayacaktır.

Spor uygulaması kategorisinde yer alan Fix Tahmin mobil uygulaması kullanıcılarına kocaman bir dünya sunuyor. İddia analizleri ile kupon paylaşımı, maç yayınları, canlı skorlar ve spor haberlerini tek bir uygulama çatısı altında görmek isterseniz Fix Tahmin mobil uygulamasını Android mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanmaya başlamanız yeterlidir. Artık telefonunuzda birden fazla spor uygulaması bulundurmanıza hiç gerek yoktur. Fix Tahmin mobil uygulaması zaten sizlere spor dünyası ile ilgili en güncel bilgileri ve tahminleri  sunacaktır. 

Tahminler bölümünde size tek maç, kombine, canlı tahmin ve sürpriz kupon paylaşıyoruz. Uzman iddia tahminci ekibimiz ile yüksek yüzdeli tahminler yapıyoruz ve sizle paylaşıyoruz. İddia kupon yapma işi artık sizin için çok kolay olacak. Maç yayınları bölümünde futbol, basketbol, tenis, plaj voleybolu gibi spor dallarında size canlı maç yayınları uygulama ile sizlere sunuluyor.

İstediğiniz bir yayını favoriye alıp daha sonra o yayına ulaşmak istediğinizde kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Canlı skorlar bölümünde futbol ve basketbol maçlarının canlı sonuçlarını anbean takip edebilirsiniz. Maç kaç kaç diye merak etmenize artık gerek yok. Fix Tahmin mobil uygulaması sizlere bu bilgileri anında sunuyor. 

Fix Tahmin: İddaa Analiz & Maç Yayını & Canlı Skor indir